Menu
Nákupný košík

Blog

27 Jul Objavte zmyselné vône orientu s kozmetikou Tesori d Oriente
Trendom tohto roku sa nepochybne stáva dovolenka v domácom prostredí. Pobyt doma sa dá spríjemniť nie len na záhrade alebo v bazéne ale aj vo vlastnej kúpeľni. Ako? Dobrým príkladom je talianska kozmetika Tesori d’Oriente, ktorá je nasýtená jedinečnými intenzívnymi vôňami orientu, ktoré Vás môžu preniesť do ďalekého Egypta, Číny alebo Ázie. Ako si najlepšie užívať relaxačné a blahodarné účinky tejto exkluzívnej kozmetiky? Toto sú naše rady!
13 Jul Rozhodli ste sa pre umývačku riadu? Toto všetko budete potrebovať pre čistý riad a dlhú životnosť spotrebiča
Umývačka riadu je jednoznačne jedným z najlepších vynálezov modernej doby. Špinavý riad a nádoby totiž môžete mať čisté už aj za 45 minút! Pre efektívnosť umývania je avšak dobré používať prostriedky, ktoré zabezpečia čistý riad a dlhú životnosť vášho spotrebiča. Čo všetko budete potrebovať? Toto sú naše odporúčania!
24 Jun Ako si vybrať ten správny opaľovací krém? Toto sú naše tipy ako sa nespáliť
Ak sa chystáte na dovolenku, tak jednoznačne z nej chcete prísť príjemne a do hneda opálení. Pred slnečnými lúčmi je avšak potrebná ochrana, ktorá sa líši od človeka k človeku. Tieto odlišnosti sú dané vekom a fototypom pokožky. Na čo všetko si treba dávať pozor počas opaľovania a ako si vybrať ten správny opaľovací krém? Posvietili sme si na jednotlivé odporúčania, ktoré je dobré si zapamätať nie len počas dovolenky pri mori ale aj počas bežných letných dní.
08 Jun Nenechajte si pokaziť leto: 5 tipov ako sa chrániť pred komármi
Obľúbené letné obdobie je tu znova ale s ním prichádzajú aj nežiadané komáre. Znepríjemňujú večerné posedenie na záhrade alebo výlety. Často sa dostanú aj do interiérov a tak rušia aj pokojný nočný spánok. Ako sa ich zbaviť efektívne? Pozbierali sme Vám naše najlepšie tipy!
19 May Viete ako sa starať o pleť a vlasy v lete? Tieto produkty nesmú chýbať vo vašej kúpeľni!
S príchodom leta je potrebné dodať nášmu telu potrebné vitamíny a starostlivosť. Súčasťou tohto procesu musí byť aj pleť a vlasy. Dôraz sa kladie najmä na hydratáciu a ochranu pred slnkom. Ktoré produkty nemôžu chýbať v kúpeľni? Posvietili sme si na ne!
03 May Potešte svoju mamu. Toto sú naše tipy na dokonalý darček ku Dňu matiek!
Mamy, mamky, mamičky. Napriek tomu, že by sme ich mali oslavovať každý deň v roku, tak druhý májový víkend je pre ne výnimočný. Vtedy sa pre ne vyhradil Deň matiek, počas ktorého si zaslúžia výnimočné hýčkanie a opateru. Ak ste ešte pre svoju mamičku neobjavili ten dokonalý darček, tak sa nechajte inšpirovať naším zoznamom.
22 Apr  Čakáte bábätko? Toto všetko by ste si mali pred jeho príchodom zaobstarať!
Bábätko príde na svet čo nevidieť a vy chcete mat zabezpečené všetko na jeho príchod? Nákupné zoznamy sú v tomto prípade ideálnou voľbou a eshopy vám môžu byť veľmi nápomocné. Vďaka nim si môžete zabezpečiť všetko pár klikmi z pohodlia domova. V najnovšom príspevku Vám prinášame náš kompletný zoznam potrieb, ktoré budete vy aj vaše bábätko potrebovať.
12 Apr Škvrny na oblečení? Toto sú naše najlepšie tipy pre ich efektívne odstránenie!
Škvrny a nečistoty sú nepriateľom oblečenia už od nepamäti. Vymoženosti 21. storočia nám síce priniesli mnoho výhod a zjednodušili naše životy v rôznych oblastiach, ale dilema pre správne a efektívne odstránenie rôznych škvŕn pretrváva až dodnes. My sme sa preto rozhodli Vám skompletizovať naše najlepšie tipy a triky pre rýchle a účinné odstránenie rôznych nečistôt z oblečenia.
17 Mar  Wellness vo vlastnej kúpeľni
Poznáte ten pocit, kedy jediné po čom túžite je teplý kúpeľ, ktorý vám uvoľní svaly a zbaví vás stresu? Chceli by ste mať wellness zážitok v pohodlí vlastnej kúpeľne? My vám s tým pomôžeme! Potrebujete k tomu len správnu telovú kozmetiku, doplnky a relaxačnú atmosféru.
11 Mar Vôňa domova
Je vedecky dokázané, že vône nám pripomínajú spomienky. Z tohto dôvodu, keď zacítite vôňu jablkového koláča, predstavíte si svoju babičku ako vám ho pripravuje. Tento jablkový koláč vo vás vyvoláva spomienky na detstvo a spájate si ho s teplom domova. Vône, ako rozpoznávací prostriedok, využívajú aj hotelové siete, ktoré v rôznych kútoch sveta používajú rovnakú vôňu, aby sa návštevníci cítili všade rovnako a spojili si vôňu so značkou. Rovnakú stratégiu využívajú aj niektoré reštaurácie, nábytkárstva alebo salóny krásy. Ak aj vy túžite po príjemnej vôni, ktorá bude charakterizovať vás a vašu domácnosť, radi vám s výberom pomôžeme.
04 Feb Ekologická domácnosť
Povedomie o ochrane prírody a životného prostredia je téma, ktorá sa čím ďalej, tým častejšie skloňuje v spoločnosti. Sprievodným úkazom je teda napríklad aj ekologická domácnosť, ktorá sa stáva trendom. Ale čo to vlastne znamená a prečo je takáto domácnosť šetrná pre naše životné prostredie? A ako si vytvoriť takúto domácnosť? Zodpovieme Vám tieto najčastejšie otázky.
01 Feb Ochrana pred koronavírusom
Ako sa najlepšie chrániť pred koronavírusom? Toto sú naše tipy!

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií
Používaním tohto webu tiež súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov vyplývajúce z najnovšieho nariadenia EÚ - GDPR.
Súhlasím