Menu
Nákupný košík

Intímna hygiena

O.B. Pro Comfort Normal 64ks
Novinka- 30%
O.B. Pro Comfort Mini 64ks
Novinka- 30%
O.B. Pro Comfort Super 54ks
Novinka- 30%
O.B. Extra Protect Normal 56ks
Novinka- 30%
O.B. Extra Protect Super 42ks
Novinka- 25%
O.B. Pro Comfort Super Plus 32ks
Novinka- 25%

Vitajte v našej rozsiahlej kategórii Intímna Hygiena, ktorá je zameraná na poskytovanie kvalitnej drogérie pre starostlivosť o vaše intímne zdravie. Nezáleží na tom, či hľadáte vložky, tampóny, gély na intímnu hygienu, kondómy alebo lubrikanty, naša široká ponuka vám zaručuje, že nájdete presne to, čo potrebujete.

V našej ponuke nájdete produkty od renomovaných značiek ako O.B, Always, Lactacyd, Naturella, Discreet, Durex, Ria, Lactovit a Kotex. Tieto značky sú známe svojou kvalitou a spoľahlivosťou, a preto si môžete byť istí, že sa staráme o vaše intímne zdravie s najväčšou starostlivosťou.

Vložky a tampóny sú nevyhnutnou súčasťou každej ženskej intímnej starostlivosti. Naša ponuka vám poskytuje široký výber produktov, ktoré sú pohodlné, spoľahlivé a prispôsobené vašim individuálnym potrebám. Bez ohľadu na to, či preferujete vložky s krídlami alebo bez nich, ultra tenké tampóny alebo s väčšou nasiakavosťou, máme pre vás pokryté.

Gély na intímnu hygienu sú dôležitou súčasťou starostlivosti o vaše intímne zdravie. Naša ponuka obsahuje šetrné a hypoalergénne gély, ktoré sú navrhnuté tak, aby udržiavali pH rovnováhu a chránili pred podráždením. S príjemnými vôňami a jemnými zložkami si môžete byť istí, že vaše intímne miesta zostanú čisté, svieže a zdravé.

Kondómy sú neodmysliteľnou súčasťou sexuálneho zdravia a bezpečnosti. Naša ponuka obsahuje kondómy od popredných výrobcov, ktoré sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov a prešli prísne testovaním, aby poskytovali spoľahlivú ochranu pred nechtenej tehotenstvom a sexuálne prenosnými chorobami.

Lubrikanty sú ideálnym spoločníkom pre intímne momenty, ktoré vám môžu pomôcť dosiahnuť pohodlný a príjemný sexuálny zážitok. Naša ponuka obsahuje vodné, silikónové a hybridné lubrikanty od popredných značiek, ktoré sú navrhnuté tak, aby boli kompatibilné s kondómami a erotickými hračkami.

Okrem širokej ponuky produktov sa môžete tešiť aj na skvelé ceny, ktoré vám umožnia ušetriť peniaze pri starostlivosti o vaše intímne zdravie. Veríme, že každý z našich zákazníkov si nájde to, čo hľadá, a že naša kvalitná drogéria vám pomôže udržať vaše intímne zdravie v optimálnom stave. Urobte si radosť a prejsťe si našu ponuku ešte dnes!