Menu
Nákupný košík

Pánske darčekové sady


Dámske a pánske darčekové kazety, ako vhodný darček pre vašich blízkych. V našom online obchode drogeriadomov.sk Vám ponúkame široký výber vhodný pre každú udalosť. Kombinácia kozmetiky, prafumov, aróma dufúzerov či vonných sviečok, výber je len na Vás. Popri skvelých svetoznámych a overených značkách ako Adidas, Tesori d-oriente, Air wick, Dove, Rexona, Old Spice, Gillette, Denim, Axe, Str8 ponúkame pravidelnú dávku noviniek a skvelých akcií. Uľahčite si prácu s výberom vhodného darčeka, nestrácajte čas cestovaním do kamenných predajní. Ako ďalšiu nemalú výhodu pri nakupovaní u nás na drogeriadomov.sk považujeme starostlivosť o zákazníka v podobe skvelých cien a doručenie nákupu do 48 hodín priamo na adresu alebo do jedného z tisícok výdajných miest alebo alzaboxov rozmiestnených po celom Slovensku. Ako vhodný darček pre pánov odporúčame kozmetické sady na holenie a starostlivosť o pleť od značky Gillette. Široký výber holiacich strojčekov, zastrihávačov, náhradných hlavíc, gélov na holenie, balzamov po holení splní aj tie najväčšie očakávania potešia každého muža. Pre menej náročných máme v ponuke darčekové sady telovej a vlasovej kozmetiky skladom, pripravené na export už dnes. 

Kozmetické darčekové sady pre mužov sú špeciálne vytvorené s cieľom ponúknuť luxusný a starostlivý zážitok v oblasti osobnej hygieny a starostlivosti o pleť. Tieto sady zahrňujú rôzne produkty pre mužov, ako sú sprchové gély, krémy na holenie, parfémy, a iné produkti pre starostlivosť o pleť a telo.

Rozmanitosť Kozmetických Darčekových Sád pre Mužov
Kozmetické darčekové sady pre mužov sú dostupné v rôznych variantoch, aby vyhovovali rôznym vkusom a potrebám. Tu je niekoľko typov darčekových sád, ktoré môžete nájsť:

Sady na Holenie: Tieto sady obsahujú kvalitné holiace strojčeky, holiace krémy alebo gély, a balzamy po holení. Sú ideálne pre mužov, ktorí dbajú na svoj holiaci rituál.

Pleťová Starostlivosť: Sady na starostlivosť o pleť obsahujú čistiace gély, hydratačné krémy a toniká určené na udržanie zdravej a mladistvej pleti.

Sprchové Gély a Parfémy: Tieto sady ponúkajú voňavé sprchové gély a parfémy, čo je ideálne pre mužov, ktorí chcú cítiť sa čerstvo a dobre voňať.

Balíčky na Telovú Starostlivosť: Tieto sady zahrňujú produkty pre starostlivosť o telo, ako sú telové mlieka, krémy na ruky a sprchové gély.

Sady s Doplnkami: Niektoré sady obsahujú aj ďalšie doplnky, ako sú holiace kefy, poháre na holenie alebo púzdra na cestovanie.