Menu
Nákupný košík

Pracie prášky


U väčšiny z nás asi pranie nepatrí medzi obľúbené voľnočasové aktivity, ale prať sa musí. V ponuke nášho eshopu drogeriadomov.sk nájdete pracie prášky obľúbených značiek Ariel, Bonux, Waschkönig, Persil, Tierra Verde, Jelen na bielu, ale aj farebnú bielizeň v rôznych malých, stredných aj maxi baleniach. Odstraňovač škvŕn, farba na textil, dezinfekčné prípravky na odstraňovanie odolných škvŕn, lapače farieb alebo kvalitné bielidlo na záclony, to všetko a ešte oveľa viac nájdete len u nás. 

Zachovajte stálosť a žiarivosť farieb, prací prášok jednoducho nasypte do zásobníka práčky, nastavte vyhovujúci program a teplotu a o viac sa nestarajte. U našich zákazníkov sú veľmi obľúbené s overenou Nemeckou kvalitou ako napríklad prací prášok Herr KleeDer Waschkönig ,alebo Passion Gold vo výhodných maxi baleniach za super ceny.

Pracie prášky sú často formulované s výkonnými čistiacimi látkami, ktoré sú schopné efektívne odstraňovať mastnotu, škvŕny a nečistoty zo širokého spektra povrchov, vrátane odevov, riadu, podlahy a iných. Majú schopnosť účinne odstraňovať aj ťažké škvrny, ako sú tukové škvrny, farby, káva alebo červené víno. To ich robí ideálnymi pre čistenie oblečenia, kobercov, ale aj kuchynských potrieb.

Mnoho pracích práškov obsahuje bieliace látky, ktoré pomáhajú bieliť odevy a odstraňovať žlté alebo šedé farby. Okrem toho môžu pridávať osviežujúcu vôňu počas prania.

V niektorých prípadoch môžu byť prací prášky ekonomicky výhodnejšou voľbou oproti iným formám čističov, ako sú tekuté čistiace prostriedky.

Pri používaní pracích práškov je dôležité dodržiavať návod na použitie a dávkovanie uvedené na obale, aby sa dosiahla optimálna účinnosť a minimalizovali riziká pre používateľa a životné prostredie.

Produkty poctivo zabalíme a odošleme rovno k Vám domov alebo do jedného z tisícok výdajných miest alebo alzaboxov rozmiestnených po celom Slovensku. Neváhajte a objednávajte už dnes a šetrite svoj čas a peniaze.