Menu
Nákupný košík

Pracie prášky


U väčšiny z nás asi pranie nepatrí medzi obľúbené voľnočasové aktivity, ale prať sa musí. V ponuke nášho eshopu drogeriadomov.sk nájdete pracie prášky obľúbených značiek Ariel, Rex, Waschkönig, Persil, Tierra Verde, Jelen na bielu, ale aj farebnú bielizeň v rôznych malých, stredných aj maxi baleniach. Odstraňovač škvŕn, farba na textil, dezinfekčné prípravky na odstraňovanie odolných škvŕn, lapače farieb alebo kvalitné bielidlo na záclony, to všetko a ešte oveľa viac nájdete len u nás. 

Zachovajte stálosť a žiarivosť farieb, prací prášok jednoducho nasypte do zásobníka práčky, nastavte vyhovujúci program a teplotu a o viac sa nestarajte. U našich zákazníkov sú veľmi obľúbené s overenou Nemeckou kvalitou ako napríklad prací prášok Herr Klee alebo Der Waschkönig vo výhodných maxi baleniach za super ceny.

Produkty poctivo zabalíme a odošleme rovno k Vám domov alebo do jedného z tisícok výdajných miest alebo alzaboxov rozmiestnených po celom Slovensku. Neváhajte a objednávajte už dnes a šetrite svoj čas a peniaze.