Menu
Nákupný košík

Šampóny na vlasy

Zobrazených 1 - 96 z 130 produktov (2 strany)

Pri výbere šampónu je veľmi dôležité aby ste svoje vlasy poznali a vedeli čo potrebujú. U nás nájdete všetky druhy šampónov len od popredných značiek. Proti lupinám od Head & Shoulders, na farbené vlasy od Schaumy, pre zväčšenie objemu od značky Fructis, pre prirodzený lesk od Elseve, na poškodené vlasy od Pantene, na kučeravé vlasy od značky Syoss a mnoho ďaľších s doručením najneskôr do 48 hodín.

V kategórii "Šampóny na vlasy" nájdete široký výber produktov, ktoré sú navrhnuté tak, aby splnili rôzne potreby vašich vlasov. Od hydratujúcich a výživných formulácii až po šampóny špeciálne určené pre rôzne typy vlasov a pokožky hlavy, táto kategória poskytuje rozmanité možnosti pre každého zákazníka.

Vyživujúce a hydratujúce šampóny:
Pre tých, ktorí bojujú s suchými vlasmi, sú k dispozícii hydratujúce šampóny, ktoré obsahujú zložky ako argánový olej, kokosový olej alebo aloe vera. Tieto šampóny pomáhajú obnoviť vlhkosť vlasov a zanechávajú ich jemné a lesklé.

Šampóny pre rôzne typy vlasov:
V kategórii nájdete šampóny určené pre rôzne typy vlasov, vrátane tenkých, hrubých, rovných, vlnitých a kučeravých vlasov. Každý typ má špeciálnu formuláciu, ktorá zohľadňuje špecifiká a potreby konkrétneho typu vlasov.

Šampóny pre farbené vlasy:
Pre tých, ktorí farbia svoje vlasy, sú k dispozícii šampóny vyvinuté špeciálne pre farbené vlasy. Tieto šampóny pomáhajú zachovať farbu a lesk farbených vlasov a zároveň poskytujú potrebnú starostlivosť.

Antioxidačné a revitalizačné šampóny:
Pre zlepšenie celkovej kondície vlasov existujú šampóny obsahujúce antioxidanty a revitalizačné zložky, ako je vitamín E, zelený čaj alebo extrakty z bylín. Tieto šampóny môžu pomôcť obnoviť a posilniť vlasovú štruktúru.

Šampóny pre citlivú pokožku hlavy:
Pre tých s citlivou pokožkou hlavy sú k dispozícii šampóny s jemnými a hypoalergénnymi formuláciami. Tieto šampóny sú navrhnuté tak, aby minimalizovali podráždenie a poskytovali jemnú očistu.

Pri výbere šampónu je dôležité zvážiť typ vlasov, pokožku hlavy a osobné preferencie. Vhodný šampón môže prispieť k celkovej kráse a zdraviu vašich vlasov. Nezabudnite čítať popisy a recenzie jednotlivých produktov, aby ste našli ten správny šampón pre vaše individuálne potreby.