Menu
Nákupný košík

Parfumované vody a parfumy


Parfumovaná voda, ako aj parfém dnes používa každý, preto aj Drogéria Domov má v ponuke niekoľko známych a s vôňou svieže a kvalitné parfémy. Sú skvelou voľbou pre všetkých. Parfumovaná voda Vám prenechá po celý deň silnú a kontrastnú vôňu.  

Očarujte Vôňou Každý Deň

Každá fľaštička v sebe ukrýva jedinečný príbeh, kombináciu esencií a zážitok, ktorým môžete vyjadriť svoju osobnosť a štýl. Vstúpte do sveta luxusu a zmyselnosti s našou rôznorodou ponukou, ktorá necháva dlhodobý dojem.

Parfumované Vody: Elixír Luxusu a Dlhodobej Vône

Parfumované vody, známe tiež ako parfémy, patria k najintenzívnejším formám vôní. S ich vysokým koncentráciou aromatických zlúčenín ponúkajú nezameniteľnú a dlhotrvajúcu vôňu. Naša kolekcia parfumovaných vôd zahŕňa výnimočné značky a limitované edície, ktoré vám umožnia nosiť jedinečnú vôňu, ktorá zanecháva silný dojem.

Parfumy: Elegancia a Komplexnosť Vône

Parfumy predstavujú esenciu luxusu a elegancie. S ich bohatými a komplexnými zloženiami obsahujúcimi prvotriedne esencie kvetov, drevín, a koreňov ponúkajú hlboký zážitok z vône. Naša ponuka zahŕňa škálu parfumov od sladkých a kvetinových až po orientálne a drevité, aby sme uspokojili rôzne vkusy a nálady.

Toaletné Vody: Osvežujúca Aromaterapia na Každý Deň

Pre tých, ktorí hľadajú ľahšiu verziu vône vhodnú na každodenné použitie, toaletné vody sú ideálnym riešením. S nižšou koncentráciou esencií sú osviežujúce, ľahko nanesiteľné a ideálne pre aktívny životný štýl. Naša kolekcia toaletných vôd zahŕňa trendy, klasiku a sezónne novinky pre rôzne príležitosti.

Každý parfém je ako hudobná skladba s rôznymi notami, ktoré sa postupne odhalujú počas dňa. Naša ponuka obsahuje citrusové tóny pre osviežujúce ránky, kvetinové akordy pre romantické chvíle, orientálne a drevité tóny pre zmyselné večery a mnoho ďalších kombinácií. Nájdite svoju vôňu, ktorá vystihuje váš jedinečný štýl a náladu.V našom eshope kladieme dôraz na kvalitu a overené značky. Náš sortiment zahŕňa produkty od svetoznámych značiek, ktoré sú synonymom pre luxus, kvalitu a inováciu. Každý produkt je starostlivo vybraný s ohľadom na jeho výnimočnosť a schopnosť vám priniesť radostný zážitok z vône.

Darčekové Sady a Limitované Edície: Prekvapte svojich Blízkych a Seba

Okrem individuálnych fľaštičiek máme pre vás aj darčekové sady a limitované edície, ktoré sú ideálnym spôsobom, ako obdarovať svojich blízkych alebo pridať šmrnc vašej zbierke vôní. Tieto sady zahrňujú kombinácie rôznych vôní, telových krémov a ďalších doplnkov, aby vaše hľadanie správnej vône bolo jednoduché a elegantné.

S našou kategóriou parfumovaných vôd, parfumov a toaletných vôd vstúpte do sveta príjemných zmyslových zážitkov a nechajte svoju vôňu hovoriť