Menu
Nákupný košík

Detské olejčeky a krémy

SUDOCREM Multi expert 250g
- 13%

V našej ponuke detských olejčekov a krémov nájdete široký výber produktov navrhnutých špeciálne pre citlivú pokožku vašich malých detí. Vyzdvihujeme naše špeciálne Detské krémy na zapareniny s D-panthenolom, ktoré sú určené na starostlivosť o citlivé miesta na pokožke vašich detí a pomáhajú im udržať sa suché, hydratované a chránené pred podráždením a zapareninami.

D-panthenol je dôležitá zložka, ktorá sa často používa v detských krémoch na zapareniny a iných detských produktov. Táto zložka má upokojujúce a hojivé vlastnosti, ktoré pomáhajú zmierniť podráždenie a podporujú regeneráciu pokožky. Naše Detské krémy na zapareniny s D-panthenolom sú ideálnou voľbou pre starostlivosť o pokožku vašich detí a poskytujú im potrebnú ochranu a hydratáciu.

Okrem toho ponúkame aj ďalšie produkty ako Detský olej, ktorý je ideálny pre jemnú masáž detského tela a poskytuje pokožke nevyhnutnú hydratáciu a výživu. Detský olej je obohatený o prírodné oleje, ktoré sú šetrné a jemné voči pokožke a zanechávajú ju jemnú a hebkú.

Ďalším populárnym produktom v našej ponuke je Sudocrem, ktorý je známy svojimi unikátnymi vlastnosťami a výhodami. Sudocrem je antiseptický a hojivý krém, ktorý je ideálny na liečbu a prevenciu podráždenia pokožky, vrátane zaparenín, ekzémov, vyrážok a ďalších kožných problémov. Jeho účinné zložky chránia a upokojujú pokožku, čo robí z Sudocremu nevyhnutný produkt v každej domácnosti s malými deťmi.

Nájdete tiež telové mlieko pre deti, ktoré je ľahké, jemné a rýchlo sa vstrebáva do pokožky. Toto telové mlieko poskytuje potrebnú hydratáciu a výživu pre citlivú detskú pokožku a zanecháva ju hebkú a chránenú.

Všetky naše produkty sú dostupné na našej stránke drogeriadomov.sk, kde nájdete ešte širšiu ponuku detských produktov a kozmetiky. Veríme, že naša široká ponuka vám pomôže nájsť to najlepšie pre vaše deti a poskytne im nevyhnutnú starostlivosť a ochranu, ktorú potrebujú. Navštívte nás ešte dnes a objavte kvalitné produkty pre vaše malé šťastie!So starostlivosťou o našich najmenších neoddeliteľne súvisia aj rôzne zásypy, krémy a olejčeky. U nás nájdete všetky potrebné. Detský zásyp od značky Alpa, detský hydratačný krém od značky Nivea, alebo obľúbené detské olejčeky od značky Johnsons Baby nakúpite u nás z pohodlia domova.