Menu
Nákupný košík

Aviváže

Zobrazených 1 - 96 z 180 produktov (2 strany)

Pranie bez aviváže si už v dnešnej dobe ani nevieme predstaviť. Či už preferujete jemné kvetinové, alebo osviežujúce vône u nás si určite vyberiete z obrovskej ponuky od popredných značiek Lenor, Silan, Coccolino, Tesori d´oriente, Kuschelweich, Softlan, Chantleclair a Tierra Verde,  ktoré bielizeň dostatočne zmäkčujú a zanechávajú dlhotrvajúcu  a príjemnú vôňu.

Po praní prádla s vhodnou avivážou je bielizeň jemnejšia a uľahčuje žehlenie. Aviváž znižuje elektrostatický náboj vďaka čomu sa oblečenie zo syntetických vlákien pomalšie zašpiní. Dbajte na presné dávkovanie, pretože priveľa aviváže môže oblečeniu uškodiť.

Odporúčame vyskúšať našu skvelú Taliansku receptúru luxusných vôní Tesori d´oriente za super cenu a širokým výberom vôní. Náš najpredávanejší produkt máme pre Vás stále skladom a vždy v najlepšej cene na trhu. Vône bez pridaných farbív sú dermatologicky testované, chránia textíliu a uľahčujú žehlenie.

Výber je naozaj bohatý a rozhodnutie je len na Vás, v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Kvalitné balenie bezkonkurenčné ceny produktov a rýchle doručenie je pre nás priorita číslo jeden.