Menu
Nákupný košík

Baterky


Duracell, založená v roku 1924, je jedným z popredných svetových výrobcov batérií a príslušenstva pre spotrebnú elektroniku. Sídli v Bethel, Connecticut, a stala sa synonymom spoľahlivosti a výkonu vo svete batérií. Jej história je zaujímavým príbehom úspechu, inovácií a oddanosti poskytovaniu energetických riešení pre domácnosti, podniky a vojenské aplikácie.

Od svojich skromných začiatkov sa Duracell stal jedným z najuznávanejších značiek v oblasti batérií. Jeho zakladateľ, Samuel Ruben, a jeho kolega Philip Rogers Mallory, sa spojili s víziou vytvoriť spoľahlivú batériu s vysokým výkonom. Ich práca priviedla k vytvoreniu merateľných a spoľahlivých batérií, ktoré sa stali kľúčovými hráčmi na trhu.

Duracell je známa pre svoje dlhotrvajúce alkalicke batérie, ktoré poskytujú spoľahlivý výkon v širokej škále zariadení od diaľkových ovládačov až po digitálne fotoaparáty. Batérie Duracell sú dizajnované s dôrazom na dlhú životnosť, aby zákazníkom poskytli spoľahlivý a trvalý zdroj energie. Ich technologický vývoj v oblasti batérií pomohol vytvoriť nové normy v odvetví a posilnil ich postavenie na čele trhu.

Duracell neustále investuje do výskumu a vývoja, aby udržal svoje vedúce postavenie v oblasti batérií. Inovácie sú kľúčovým prvkom ich úspechu. Okrem tradičných alkalinových batérií Duracell rozšíril svoj sortiment o nabíjateľné batérie, batérie do elektronických zariadení a špecializované batérie pre rôzne profesionálne a priemyselné aplikácie.

Značka Duracell sa stala ikonou vo svete reklamy vďaka kultovým reklamným kampaniam, ktoré zdôrazňujú dlhotrvajúci výkon ich batérií. Slávny "Duracell Bunny" sa stal symbolem nekonečnej energie a vytrvalosti. Kampane Duracell nie len prezentujú ich výrobky, ale tiež zdôrazňujú spoľahlivosť a výkonnosť, ktoré sa očakávajú od tejto značky.

Firma Duracell sa angažuje aj v oblasti spoločenskej zodpovednosti. Jej iniciatívy zahŕňajú snahy o udržateľnosť a environmentálnu zodpovednosť. V snahe minimalizovať ekologický dopad vyrábaných batérií sa sústredia na recykláciu a vývoj ekologicky šetrnejších výrobkov.