Menu
Nákupný košík

Vlhčené obrúsky


Nivea čistiace obrúsky na suchú aj normálnu pokožku, detské vlhčené obrúsky Alpa, Johnsons Baby a Well Done, ale aj micelárne vody u nás nájdete taktiež za vynikajúce ceny.

Vlhčené obrúsky sú praktickým a hygienickým doplnkom pre každodennú starostlivosť o vašu pokožku. Existuje široká škála vlhčených obrúskov, ktoré sú navrhnuté pre rôzne účely, vrátane detských vlhčených obrúskov, vlhčených utierok a vlhčených vreckoviek.

Detské vlhčené obrúsky sú špeciálne vyvinuté s ohľadom na citlivú pokožku detí. Ich jemné a hypoalergénne zloženie zabezpečuje, že sú šetrné k detskej pokožke a nevyvolávajú podráždenie. Sú ideálne na očistenie a osvieženie detskej tváre, rúk a zadku, najmä počas plienkových zmien. Mnohé z týchto obrúskov tiež obsahujú príjemné vône alebo sú bez vône, aby sa minimalizoval riziko alergických reakcií.

Vlhčené utierky sú univerzálnym riešením pre celú rodinu. Používajú sa nielen na očistenie pokožky, ale aj na odstránenie nečistôt, make-upu a ďalších nečistôt. Sú vhodné pre všetky typy pleti a majú rôzne varianty, vrátane tých s hydratačnými zložkami, ktoré pokožku zanechávajú jemnú a hydratovanú.

Vlhčené vreckovky sú kompaktné a praktické na cestovanie. Môžete ich mať v taške, v aute alebo v kancelárii, aby ste mali vždy k dispozícii osviežujúci spôsob na čistenie rúk a tváre. Sú vhodné pre každodenné použitie a sú rýchlym a efektívnym spôsobom, ako sa cítiť čerstvo kedykoľvek a kdekoľvek.

Pri výbere vhodných vlhčených obrúskov je dôležité zvážiť potreby a preferencie každého člena rodiny. Niektorí dávajú prednosť obrúskom s príjemnou vôňou, iní zase uprednostňujú bezvôňové varianty. Či už ich používate pre malé deti, na cestovanie alebo pre rýchlu očistu po cvičení, vlhčené obrúsky sú vždy užitočným a praktickým pomocníkom pre zachovanie hygieny a čistoty pokožky.