Menu
Nákupný košík

Kozmetika

Zobrazených 1 - 96 z 1563 produktov (17 strán)

Každonenná starostlivosť o Vaše telo je veľmi dôľežitá. Bez ohľadu na to, aký je váš typ pleti, pravidelná starostlivosť o pleť pomáha udržiavať celkové zdravie a zvyšuje ochranu pred negatívnymi vplyvmi prostredia na pokožku. Suchá a popraskaná pleť, akné, alebo nadmerné mastenie pokožky sú typickými príkladmi nesprávnej alebo zanedbanej starostlivosti o pokožku. Drogeriadomov.sk Vám ponúka širokú škálu kvalitných produktov svetových značiek ako sú Nivea, Dove, Palmolive, Johnson´s a mnoho iných.

Nakupujte z pohodlia Vášho domova a využite naše výhodné a bezkonkurenčné ceny. O spoľahlivé a rýchle doručenie do 48 hodín sa postará jedna z najlepšich kuriérskych spoločností na Slovensku, Slovak Parcel Service s.r.o.

Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.  Viac informácií
Používaním tohto webu tiež súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov vyplývajúce z najnovšieho nariadenia EÚ - GDPR.
Súhlasím