Menu
Nákupný košík

Pracie prostriedky

Zobrazených 1 - 96 z 465 produktov (5 strán)

Pranie je neodlučiteľnou súčasťou každej domácnosti. V našom internetovom obchode drogeriadomov.sk nájdete širokú ponuku kvalitných a účinných pracích prostriedkov. Pracie gély, pracie tablety a kapsule i pracie prášky od overených značiek ako sú Ariel, Persil, Bonux, Rex, Lenor, Calgon, Kuschel Weich, Vanish, Wäsche meister, Weisser riese či Waschkönig.

Pranie bez aviváže si už v dnešnej dobe ani nevieme predstaviť a preto ponúkame veľké množstvo rôznych vôní, z ktorých si každý vyberie od TOP vyýrobcov ako sú Tesori d´orienteCoccolino, LenorSilan, Chanteclair, Frosch a mnoho ďalších.

Pre dokonalú ochranu Vašej práčky pred vodným kameňom, máme v ponuke výrobky od bezkonkurenčného Calgon-u.

U nás nakúpite pracie prostriedky jednoducho a rýchlo z pohodlia Vášho domova. Produkty poctivo zabalíme a odošleme tak, aby boli u Vás do 48 hodín, ponúkame aj možnosť doručenia do jedného z tisícok výdajných miest alebo alzaboxov rozmiestnených po celom Slovensku.

Kvalitné Talianske alebo Nemecké pracie prášky, pracie gély, aviváže a mnoho ďalších produktov za super ceny nájdete u nás vždy skladom a pripravené na export.