Menu
Nákupný košík

Pracie tablety a kapsuly


Naše eshopové oddelenie praciech tabliet a kapsúl je zasvätené poskytovaniu efektívnych a pohodlných riešení pre vaše pranie. Pracie tablety a kapsuly predstavujú moderný spôsob, ako zabezpečiť optimálne čistenie, s minimálnym úsilím zo strany užívateľa.

Momentálne asi najpopulárnejší spôsob prania predstavujú pracie tablety a kapsuly, šetria čas aj námahu. Je to veľmi jednoduchý a rýchli spôsob ako udržiavať vaše oblečenie čisté, voňavé a svieže. Ako priekopníka tohoto jednoduchého spôsobu prania považujeme svetovú značku ARIEL. U nás nájdete naozaj širokú ponuku produktov Ariel a to v rôznych veľkostných baleniach. V ponuke však nechýba ani značka Lenor, Waschkönig, Persil, Tierra Verde a iné.

Pracie kapsuly obsahujú presné množstvo pracieho prostriedku aby bola vaša bielizeň žiarivo čistá a svieža po každom praní. Praciu kapsulu jednoducho vložíte do pracieho bubnu práčky, nastavíte požadovaný program a teplotu a o viac sa nemusíte starať, rýchle a jednoduché!

Pre ľudí s citlivou pokožkou alebo alergikov odporúčame pracie vajíčko EcoEgg. Je to moderný inovatívny a ekologický produkt určený na pranie bielizne. Jeho víťazstvo spočíva v kompletnej náhrade chemického pracieho prostriedku. Stačí ho iba vložiť do bubna práčky. Nepotrebujete žiaden dodatočný prací prášok, gél alebo tablety. Rovnako nie je potrebné počas prania pridávať ani aviváž. Bielizeň bude čistá, jemná, voňavá a hebká.

Pre ochranu textílie odporúčame pracie prúžky Wave.

Výber je naozaj bohatý a rozhodnutie je len na Vás, v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Kvalitné balenie bezkonkurenčné ceny produktov a rýchle doručenie je pre nás priorita číslo jeden.

Pri výbere praciech tabliet a kapsúl v našom eshope drogeriadomov.sk si môžete vybrať z rôznych balení a akcií, ktoré zabezpečujú ekonomický a výhodný nákup. Vďaka dostupným možnostiam si môžete vybrať produkt, ktorý najlepšie vyhovuje vašim potrebám a preferenciám.

Objavte našu širokú ponuku praciech tabliet a kapsúl a urobte svoje pranie jednoduchším, efektívnejším a príjemnejším. Vaše oblečenie si zaslúži to najlepšie a my sme tu, aby sme vám to poskytli!