Menu
Nákupný košík

Domácnosť

SPIC & SPAN WC blok FOREST 4x33g
Novinka- 30%
SPIC & SPAN WC blok MARINA 4x33g
Novinka- 30%
SPIC & SPAN WC blok PINE 4x33g
Novinka- 30%
Zobrazených 1 - 96 z 784 produktov (9 strán)

Všetko pre, ale aj oveľa viac nájdete na našom internetovom obchode drogeriadomov.sk. Ponúkame Vám široký výber čistiacich prostriedkov nie len do kuchyne a kúpeľne, ale do celého domu, bytu, kancelárie alebo aj na terasu a záhradný nábytok.

Čistiace prostriedky na okná, nábytok a podlahy za skvelé ceny a doručením do 48 hodín priamo na adresu alebo do jedného z tisícok výdajných miest alebo alzaboxov rozmiestnených po celom Slovensku.

Pre väčšiu pohodu a navodenie tej pravej domácej atmosféry Vám odporúčame našu ponuku v kategórii Osviežovače vzdychu alebo Sviečky a vonné sviečky, kde si môžete vybrať z naozaj širokej palety vôní pre Váš domov, kanceláriu alebo terasu.

V našej kategórii domácnosť môžete nájsť aj repelenty OFF proti komárom a škodcom, záhradné sviečky proti komárom, spreje proti lietajúcemu hmyzu Raid a mnoho ďalších produktov a doplnkov do domácnosti.

Medzi doplnky do domácnosti radíme zapaľovače, lepidlá, batérie Duracell alebo bazénovú chémiu Savo, dezinfekcia úžitkovej vody(bazény a studne) a povrchov. Spoľahlivo likviduje baktérie, vírusy, riasy a huby.

Výber je naozaj bohatý a rozhodnutie o tom, čo práve potrebujete je len na Vás, v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Kvalitné balenie bezkonkurenčné ceny produktov a rýchle doručenie je pre nás priorita číslo jeden.