Menu
Nákupný košík

Drogéria do kuchyne

JAR - Lemon 900ml
- 15%
2,70€ 3,19€
JAR EXTRA+ Citrus 905ml
Novinka- 25%
CIF Cream Original 500ml
- 10%
Zobrazených 1 - 96 z 198 produktov (3 strany)

V našom eshope drogeriadomov.sk nájdete všetko potrebné na umývanie riadu, či už preferujete umývačku, alebo ručné umývanie. Pre ručný spôsob umývania riadu máme v ponuke prostriedky od tradičných výrobcov Jar, Pur, Fairy a Frosch za skvelé ceny. Milovníci umývačiek riadu si môžu vybrať kvalitné tablety a kapsuly od značky Finish, Jar, Somat, Dreft a iných.

Na čistenie povrchov ako sú keramika, smalt, nerezová oceľ, sklo a iné nachádzajúce sa v kuchyni ponúkame prípravky od špičkových výrobcov ako sú Ajax, Cif, Chanteclair, Sanytol alebo Cillit.

Naša kategória Drogéria do kuchyne neponúka len veľký výber čistiacich prostriedkov, nájdete tu aj špongie a kuchynské utierky, vrecia na odpad, hygienické rukavice (nitrilové, latexové alebo z prírodného kaučuku) , vrecká do mraznicky alebo na ľad, desiatové vrecká, potravinovú fóliu, papier na pečenie alebo alobal.

Všetky produkty máme skladom a pripravené na export, v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom telefónneho čisla na stránke alebo mailom. Radi Vám odpovieme na vaše otázky.