Menu
Nákupný košík

Pracie gély


U väčšiny z nás asi pranie nepatrí medzi obľúbené voľnočasové aktivity, ale prať sa musí. V našom online obchode drogeriadomov.sk ponúkané pracie gély na bielu, čiernu, ale aj stálofarebnú bielizeň popredných značiek Ariel, Persil, Perwoll, Bonux, Waschkönig, Woolite, Jelen, Frosch, Chanteclair, Coccolino alebo Weisser Riese vašu bielizeň dokonale vyčistia a zanechajú ju krásne voňavú.

V našej širokej ponuke nájdete aj koncentrovaný gél Tierra Verde na šetrné a ekologické pranie farebnej bielizne parfumovaný prírodnou silicou. Prací gél šetrný pre pokožku a životné prostredie, navyše bez rizikových chemických látok vhodné aj pre malé deti alebo ľudí s citlivou pokožkou.

Medzi veľmi obľúbené pracie gély našich zákazníkov patria produkty známej Francúzskej značky Chanteclair alebo overená Nemecká kvalita značky Der Waschkönig či Weisser Riesse.

Pre našich najmenších odporúčame hypoalergénny prací Gél Lovela, dermatologicky testovaný a bezpečný pre jemnú novorodeneckú pokožku. Produkty Lovela sú špeciálne vyvinuté pre detské prádlo do 3 rokov.

Výber je naozaj bohatý a rozhodnutie je len na Vás, v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Kvalitné balenie bezkonkurenčné ceny produktov a rýchle doručenie je pre nás priorita číslo jeden.