Menu
Nákupný košík

Pracie gély

Zobrazených 1 - 96 z 149 produktov (2 strany)

V našom eshope sme venovali osobitnú pozornosť kategórii praciech gélov, kde spojíme výkonnosť a šetrnosť voči tkaninám. Pracie gély predstavujú moderný prístup k práčke, poskytujúci nielen účinné čistenie, ale aj široký výber vôní a pridaných výhod pre vaše oblečenie. Zážitok z prania sa stáva nielen nutnosťou, ale aj príjemným rituálom, ktorým môžete starostlivo oživiť svoje oblečenie.

U väčšiny z nás asi pranie nepatrí medzi obľúbené voľnočasové aktivity, ale prať sa musí. V našom online obchode drogeriadomov.sk ponúkané pracie gély na bielu, čiernu, ale aj stálofarebnú bielizeň popredných značiek Ariel, Persil, Perwoll, Bonux, Waschkönig, Woolite, Jelen, Frosch, Chanteclair, Coccolino alebo Weisser Riese vašu bielizeň dokonale vyčistia a zanechajú ju krásne voňavú.

V našej širokej ponuke nájdete aj koncentrovaný gél Tierra Verde na šetrné a ekologické pranie farebnej bielizne parfumovaný prírodnou silicou. Prací gél šetrný pre pokožku a životné prostredie, navyše bez rizikových chemických látok vhodné aj pre malé deti alebo ľudí s citlivou pokožkou.

Naša kategória praciech gélov prináša spojenie najnovších technológií a starostlivosti o tkaniny. Prací gél je špeciálne navrhnutý tak, aby ponúkal intenzívne čistenie, odstraňoval škvrny a zároveň bol jemný k vláknam tkanín. Jeho vysoká koncentrácia umožňuje menšie množstvo gélu na pranie, čo znamená nielen úsporu na produkte, ale aj ohľaduplný prístup k životnému prostrediu.

Vône, Ktoré Oslovujú Srdce

Výber pracieho gélu môže byť aj otázkou vône. V našej kategórii nájdete široký sortiment vôní, od sviežich a citrusových až po hrejivé a kvetinové. Navrhli sme pracie gély, ktoré nie len dôkladne čistia, ale aj zanechávajú oblečenie jemne voniajúce, prispievajúce k celkovému zmyslu pre čistotu a pohodu.

Medzi veľmi obľúbené pracie gély našich zákazníkov patria produkty známej Francúzskej značky Chanteclair alebo overená Nemecká kvalita značky Der Waschkönig či Weisser Riesse.

Pre našich najmenších odporúčame hypoalergénny prací Gél Lovela, dermatologicky testovaný a bezpečný pre jemnú novorodeneckú pokožku. Produkty Lovela sú špeciálne vyvinuté pre detské prádlo do 3 rokov.

Výber je naozaj bohatý a rozhodnutie je len na Vás, v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Kvalitné balenie bezkonkurenčné ceny produktov a rýchle doručenie je pre nás priorita číslo jeden.

Objavte našu širokú škálu praciech gélov, ušetrite nemalé peniaze a dajte svojim obľúbeným kúskom oblečenia to najlepšie. Vaša starostlivosť o oblečenie začína tu!