Menu
Nákupný košík

Čističe práčky


Pre dokonalú ochranu Vašej práčky pred vodným kameňom, máme v ponuke gélový zmäkčovač vody, hygienický čistič práčky s aktívnym uhlím vhodný pre všetky typy práčiek. Odstraňuje nečistoty a zvyšky pracieho prášku a
zabraňuje nepríjemnému zápachu z bubna práčky. Overená kvalita značiek ako Calgon, Dr.Beckmann, Sanytol alebo Well done. 

Pri problémoch s tvrdou vodou odporúčame náš zmekčovač vody Tierra Verde, tvorí zmes minerálnych a organických látok, ktoré majú schopnosť na seba naviazať minerály z vody a tým vodu tzv. zmäkčiť. Zmäkčovač vody výrazne zlepšuje výsledok prania v tvrdej vode. Znižuje spotrebu pracieho prostriedku a obmedzuje usádzanie zrazenín v textile.

Pre odstránenie nepríjemného zápachu z bubna práčky odporúčame pranie pri vyššej teplote, používanie kvalitných pracích prostriedkov, odporúčame aj pravidelné čistenie filtrov a tesnenia na vašej práčke.

Ocot alebo jedlá sóda sú tiež účinné pri boji s nepríjemným zápachom z bubna práčky, len ich jednoducho pridajte do priehradky s pracím práškom alebo gélom, nastavte program s najvyššou teplotou a nechajte pôsobiť.

S práškom na vodný kameň CALGON 3in1 Powerball bude vaša práčka chránená, čistá a svieža. Aktívne látky pomáhajú chrániť pred hromadením zvyškov pracieho prostriedku.